Alternate Text

Türkçe

Alternate Text

English

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text

Biz Kimiz?

Didim Çınar olarak ”müşterimize en iyi hizmeti sunmak” ilkemizle 1982 yılında ilk Arçelik mağazamızı açarak yola çıktık. 1982’den bu yana sektörde geçirdiğimiz 50 yıllık süreçte her geçen yıl büyüyerek bir çok markayı çatımız altında topladık ve Ege Bölgesinde butik hizmet konusunda en büyük firmalardan birisi olmayı başardık.

Ergül Mobilya, İşbir Yatak, Vitello Bahçe mobilyaları, Arçelik ve Çınar Mobilya olmak üzere onlarca alt marka ve binlerce ürün çeşidini 9 mağazamızda tüketicilerimize sunuyoruz

35 kişilik personel ekibimizle satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak binlerce müşterimizin yaşam alanlarını keyifli hale getiriyoruz. Perakende ve toptan satışlarımızın yanı sıra bir çok proje alanında da siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamaktan mutluluk duyuyoruz.

Bizden Kareler

Kataloglarımız

Alternate Text

Didim Çınar

Alternate Text

2023

Müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunan mağazalarımız, Ergül Mobilya, İşbir Yatak, Vitello Bahçe mobilyaları, Arçelik ve Çınar Mobilya gibi onlarca alt markanın ürünlerini bir araya getirerek beklentilerinizi karşılamayı hedefliyor. Her bir markanın kendine özgü tarzı ve kalitesi, mobilya ve ev eşyaları alışverişlerinizde size daha fazla seçenek sunuyor. Modern ve şık mobilyalar arıyorsanız Ergül Mobilya ve Çınar Mobilya'nın koleksiyonlarına göz atabilirsiniz. Evinizin her alanına estetik katmak istiyorsanız, Vitello Bahçe mobilyaları size şık bahçe mobilyaları seçenekleri sunuyor. Ayrıca İşbir Yatak'ın konforlu yatak seçenekleri ve Arçelik'in dayanıklı beyaz eşyaları ile evinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

01

Modaya Yön Veren Markalar

Bir ev hayal edin. O evin tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında!

©2023 - Didim Çınar | Tüm hakları saklıdır.

Alternate Text